עו"ד עמית גולד

גולד - כהן עורכי דין

משרדי מתמחה בייצוג חברות ויחידים בבתי המשפט ומול רשויות במגוון תחומי המשפט האזרחי – מסחרי, וכן במשפט העבודה ובכלל זאת משרדי מייצג בענייני זכויות נשים בהריון, הטרדה מינית, זכויות עובדים (חופש, מחלה, שעות נוספות, פנסיה וכיוצ”ב), שימוע ופיטורים. כמו כן אנו מעניקים ליווי וייעוץ משפטי שוטף למעסיקים לרבות עריכת הסכמי עבודה. בנוסף, למשרדי התמחות מיוחדת בתחום התביעות הייצוגיות, הן בייצוג תובעים המגישים תביעות ייצוגיות והן בייצוג חברות הנתבעות בתביעות ייצוגיות.
תחומי עיסוק
תביעות ייצוגיות
למשרדנו התמחות מיוחדת בתחום התובענות הייצוגיות, בו רכשנו נסיון רב בייצוג חברות מקומיות ובינלאומיות בתביעות ייצוגיות במגוון תחומים, ובהם הגנת הצרכן, פרטיות, תקשורת וספאם, ביטוח, הגבלים עסקיים, ודיני עבודה. אנחנו מייצגים תובעים ונתבעים בתביעות ייצוגיות מורכבות בשלל תחומים.
ליטיגציה אזרחית מסחרית
משרדנו מייצג חברות ויחידים בבתי המשפט ובערכאות השונות במגוון תחומי המשפט האזרחי - מסחרי, לרבות סכסוכים עסקיים ומסחריים, הליכים בין בעלי מניות ושותפים, סוגיות חוזיות מורכבות, קניין רוחני, זכויות יוצרים והגנת הפרטיות.
מקרקעין
משרדנו מעניק שירותים משפטיים בעסקאות מקרקעין, הכולל בין היתר חוזי מכירה והשכרה של נדל"ן פרטי ומסחרי, וייצוג בתביעות הקשורות לזכויות במקרקעין.
דיני עבודה וזכויות עובדים
משרדנו מייצג ומלווה את לקוחותיו במגוון תחומים במשפט העבודה בערכאות בתי הדין לעבודה, ומעניק ייעוץ משפטי שוטף למעסיקים בתחום משפט העבודה לרבות עריכת הסכמי עבודה.במסגרת זו, משרדנו עוסק בסוגיות רבות, ובין היתר, פיטורים; שימוע לפני פיטורים; הטרדה מינית; זכויות נשים בהריון; התנכלות והתעמרות; מעמד קבלן עצמאי ("פרילנסר") וזכויות עובדים (חופשה, מחלה, זכויות סוציאליות – פנסיה, שעות נוספות ועוד).בנוסף משרדנו מלווה את לקוחותיו בהליכים מול יחידת האכיפה של חוקי העבודה שבמשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.
הקודם
הבא

עמית עוסק בליטיגציה אזרחית מסחרית ובתחום המקרקעין, ומייצג בהתדיינויות משפטיות בערכאות השונות.
סיים את לימודיו לתואר ראשון במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 2011, ובשנת 2014 השלים האת לימודיו לתואר מוסמך במשפטים (בהצטיינות). בשנת 2012 עמית הוסמך כעורך דין ולאחר מכן עבד במשרדי עו”ד בתחום האזרחי והמסחרי.
בהמשך פנה עמית לשירות הציבורי ועד להקמת משרד גולד -כהן עורכי דין, במשך כחמש שנים שימש עמית כחוקר במחלקה לחקירות שוטרים שבפרקליטות המדינה.

כתבו עלינו
בקשה לתביעה ייצוגית נגד פייסבוק
בקשה לתביעה ייצוגית נגד פייסבוקYnet
קרא עוד
גולשת ישראלית טוענת שהרשת אפשרה למפתחים לדלות מידע על חברי הפייסבוק של משתמשים שהורידו אפליקציות - תוך פגיעה קשה בפרטיות
בגלל סמסים: בקשה לייצוגית נגד "תבליני פרג"
בגלל סמסים: בקשה לייצוגית נגד "תבליני פרג"Ynet
קרא עוד
המבקש טוען שבזמן סגר שהוטל במגפת הקורונה, וכדי לקדם את החנות המקוונת שפתחה, שלחה החברה מסרוני פרסומת שיווקיים בניגוד לחוק
הקודם
הבא
ביקורות
5/5
פז מרטין
קרא עוד
הגענו למשרדו של עמית לחתימה על חוזה אישי.עמית ביצע עבודה דיסקרטית, מהימנה והסביר בצורה יסודית ומובנת את פרטי החוזה והשלכותיו.לאור הטיפול המקצועי והמסור של עמית, החלטנו להמשיך איתו גם בעת רכישת הדירה הראשונה שלנו.עמית היה איתנו לאורך כל הדרך, גם כאשר עסקאותנפלו, תמיד תמך והיה אוזן קשבת מעבר להיותו איש מקצוע!מבחינת התנהלות בדרך לרכישת הדירה עמית טיפל בהכל מול עורכי הדין שכנגד, ועשה עבודה מעולה כך שלנו בתור הרוכשים הייתה התעסקות מינימלית.בעת חתימת החוזה עמית הגיע איתנו ונתן לנו הרגשת ביטחון עצומה שהיתה חשובה לנו עקב כך שמדובר היה ברכישת דירה ראשונה.עמית ממשיך ללוות אותנו יד ביד גם לאחר רכישת הדירה ודואג לכל הפרטים הקטנים בקפדנות ובמקצועיות.אין ספק שהבחירה שלנו הייתה מוצלחת !!תודה רבה.
אורן בלילוס
קרא עוד
שלוםהייתי צריך לחתום על חוזה ביום מסויים בבוקר כאשר למעשה את החוזה קבלתי רק יום לפני, ועד שעות הערב המאוחרות לא עלה בידי לבדוק את החוזה.הייתי קצת לחוץ, איך אני אגיע לחתום על חוזה שלא בדקו לי אותו .בשעה די מאוחרת של היום הרמתי טלפון לעמית גולד ושלחתי לו את טיוטת החוזה לבדיקה.ולמרות השעה המאוחרת עמית עבר על החוזה ובדק אותו, עבר איתי סעיף סעיף והסביר מה צריך להוסיף, מה צריך לגרוע או לשנות וענה על כל שאלה שלי באדיבות בסובלנות ובמקצועיות רבה וזאת למרות שנפלתי עליו ברגע האחרון בשעה די מאוחרת.אז עמית תודה רבה לך עזרת לי מאוד ולמחרת נחתם החוזה שאני בלב שקט שידיים מקצועיות בדקו אותו.תודה רבה
מאור אליאס
קרא עוד
התייעצתי עם עו"ד עמית גולד, היה אדיב ומקצועי והסביר לי את כל הפרטים והאפשרויות בצורה מלאה וברורה, ניכר שהוא בקיא בתחום.
הקודם
הבא
צור איתנו קשר
סרוק את הכרטיס
שתף את הכרטיס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
BIG CARD
כרטיסי הביקור הדיגיטליים המתקדמים בישראל