מה צריך לדעת לפני שבונים אתר אינטרנט לעסק שלכם?

רשימת פיצ'רים ודרישות לבניית אתר עסקי

כאשר אתם רוצים לשכור חברת פיתוח אתרים שתבנה אתר לעסק שלכם אתם חייבים לוודא שהאתר שהם יבנו לכם יכיל את הפיצ’רים עליהם אנחנו נרחיב עליהם בכתבה.אתר טוב יכול להגדיל את כמות הלקוחות שלכם,לייצר אמינות למוצר שלכם ובעיקר להראות כמה טוב ומעולה העסק שלכם.אך כאשר האתר שלכם לא עומד בסטנדרטים הבסיסים שאנחנו נרחיב עליהם אז זה יכול להוביל למצב שבו האתר שלכם עושה יותר נזק מאשר תועלת לעסק שלכם ולקוחות רבים לעולם לא יפנו אליכם.

שרת אחסון אמין

כאשר אנחנו בונים אתר חדש אנחנו חייבים לאחסן אותנו בשרת אחסון,כיום קיימות הרבה חברות בארץ ובחו”ל שמציעות שירותי אחסון.חשוב לשים לב למספר פרטים כאשר קונים שירות אחסון.

  • חברת האחסון בעלת מוניטין וניסיון בתחום 
  • חבילת האחסון שתרכשו תואמת את כמות המשתמשים שמבקרת את האתר שלכם
  • לוודא שיש אופציה לגיבוי האתר
  • לוודא שלחברת אחסון יש שירות לקוחות שזמין לטיפול בתקלות עתידיות
תעודת SSL

תעודת SSL נותנת לאתר שלנו שכבה נוספת של אבטחת מידע ושמירה על מידע פרטי של לקוחות.ברגע שהתעודה מותקנת באתר כל המידע והתקשורת בין האתר לבין העולם החיצוני מתבצע בצורה פרטית ומאובטחת.בנוסף גוגל הודיעו שהם מורידים ציון באלגוריתם של הSEO שלהם לאתרים שאין להם תעודת SSL.

מהירות ואופטימיזציה
העולם התקדם כ”כ בשנים האחרונות שהתרגלנו שהכל קורה מהר ואין לנו סבלנות לחכות אפילו כמה שניות נוספות.לפי מחקרים שנעשו יותר מ80 אחוז מהמשתתפים במחקר שעזבו דפים שנטענו יותר מ5 שניות.אתר מהיר עוזר לשיפור חווית ולנוחות הגלישה של המשתמש לכן תמיד נשאף לזה שהאתר שלנו יהיה כמה שיותר מהיר.
אתר רספונסיבי ומותאם לכל המכשירים

כיום אופציות הגלישה באתרים היא רחבה,ניתן לגלוש במחשב הביתי,בטלפון בטאבלט דפדפנים ומערכות הפעלה שונות של מכשירים.לכן חשוב לדעת שהאתר שלכם יהיה מותאם לכל המכשירים הקיימים ,לכל הדפדפנים ולכל מערכות ההפעלה.

עיצוב חדשני

כמו כל מוצר טוב ,הכל מתחיל ונגמר בעיצוב.ככל שהעיצוב שלכם יהיה יותר מותאם למוצר אשר אתם רוצים למכור אז ככה חווית המשתמש למשתמשים שלכם תהיה יותר נעימה ותיצור אמינות וחיבה למוצר שלכם.

יצירת קשר

צריך תמיד לזכור שהמטרה שלכם היא לגרום למשתמשים להפוך ללקוחות פוטנציאלים ולכן אתם חייבים להקל עליהם ולתת את האופציה ליצור איתכם קשר בצורה הכי פשוטה וברורה שיש.ניתן לעשות זאת ע”י טופס יצירת קשר,כפתורי צ’אט,כפתורים לטלפון,אימייל ורשתות חברתיות

תוכן

תוכן הוא המלך,לכן חשוב להתייחס לתוכן במלוא הרצינות.ולדעת שלכל משפט שאתם כותבים באתר שלכם יש השפעה על המשתמשים שלכם ועל קבלת ההחלטות שלהם.בנוסף אנחנו ממליצים לכם להוסיף בלוג עם כתבות לאתר שלכם.

חיבור לרשתות חברתיות וכפתורי שיתוף

כיום לרשתות חברתיות יש כח והשפעה עצומה לכן חשוב לקשר את האתר שלכם לרשתות החברתיות ,כך לדוגמא  תוכלו לטרגט לקוחות בפרסום בפייסבוק שביקרו באתר שלכם לאחרונה.

חיבור האתר לגוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס זהו כלי שפותח ע”י גוגל והוא מאפשר לכם למדוד את ביצועי האתר ואת התנהגות המשתמשים שלכם.לדוגמא כמה משתמשים נכנסו בתאריכים מסוימים,לאיזה דפים נכנסו,מאיזה מדינות ,שפות ,מכשירים ועוד עשרות אופציות נוספות.

כתבות נוספות