כרטיס ביקור דיגיטלי מול כרטיס מנייר

כרטיסי ביקור דיגיטלים הפתרון המושלם לעסק שלכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

יתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי וחסרונות של כרטיס ביקור מנייר

כרטיסי ביקור חיוניים לעסקים קטנים עד גדולים ולצרכנים כאחד בכל הענפים. כיום כרטיסים אלו עוזרים בבניית מותג, מלבד מתן פרטי קשר. חברות רבות הפכו את הכרטיסים הקונבנציונאליים המבוססים על נייר לכרטיסי ביקור דיגיטליים מודרניים. בעולם העסקים המודרני, המשווקים ממציאים דרכים חדשות להעסיק את קהל היעד. אחת הדרכים החסכוניות למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות היא לחלק כרטיסי ביקור. הכרטיסים מספקים פרטי קשר. לקוחות יכולים לקבל גישה מהירה למספר פרטי קשר עיקריים. אך מסירת הפרטים אינה מטרתם היחידה של הכרטיסים לעסקים של ימינו. הכרטיסים המודרניים נועדו להרשים את הלקוחות. יש להם שימוש מתוכנן בצבע, בגופן, בחלל, בלוגו, בתמונה וכו ‘. אלמנטים אלה משתלבים כדי ליצור את רושם של מוצר איכותי ואמין . בעלי עסקים רבים מאמינים כי כרטיס הנייר התיישן עבורם, כרטיסים דיגיטליים הם העתיד. המחקר ציין כי בארצות הברית; כמעט 77 אחוז מהעסקים הקטנים והבינוניים מאמינים כי נוכחות דיגיטלית מסייעת להם ברכישת לקוחות. זה מראה שהעתיד הוא דיגיטלי והוא כולל גם כרטיסי ביקור דיגיטליים.

חסרונות של כרטיס ביקור מנייר

• זקוקים למקצוענים כדי לעצב כרטיסים

לא כל החברות הקטנות יכולות להרשות לעצמן לשכור מעצב גרפי מקצועי ויקר . רק מעצב בעל ניסיון רב שנים יכול ליצור קלפים שעושים את הרושם הרצוי. העלות הממוצעת של מעצב היא בדרך כלל מחוץ להישג ידם של תקציבים קטנים של חברות חדשות.

• דרוש תכנון מחדש תכוף

מרבית החברות מתחלפות להוסיף פרטי קשר חדשים כגון כתובת אינטרנט, מספרי טלפון, כתובת דוא”ל, מספרי פקס וכו ‘. הדבר אמור לבקש מהם לעצב מחדש את הכרטיס. זה גם מביא להדפסה מחודשת של קבוצת כרטיסים חדשה.

• מושלך בעוד כמה ימים

רוב כרטיסי הביקור של הנייר מוצאים את עצמם  בפח אשפה תוך מספר ימים. למעשה, מחקרים רבים גילו כי 88% מכרטיסים כאלה נזרקים תוך שבוע.

• לא ידידותי לסביבה

צריכים לחתוך עצים רבים להכנת נייר. משמעות הדבר היא כי כרטיסי ביקור מנייר אחראים לפגיעה בסביבתנו בה אנו נושמים.

לא ניתן לשינוי

ברגע שהדפסתם את הכרטיס לא תוכלו לשנות את פרטי הכרטיס ,זה יחייב אותכם להדפיס את הכרטיסי ביקור שוב פעם מחדש.

מוגבל במקום 

כרטיסי הביקור מנייר לרוב מודפסים בגדלים קטנים ולכן אין להם הרבה מקום לכתיבת תוכן ,תמונות, לקוחות ממליצים ועוד מגוון אפשרויות שניתן להוסיף בכרטיס ביקור דיגיטלי

• זקוקים למקצוענים כדי לעצב כרטיסים
לא כל החברות הקטנות יכולות להרשות לעצמן לשכור מעצב גרפי מקצועי ויקר . רק מעצב בעל ניסיון רב שנים יכול ליצור כרטיסי ביקור שעושים את הרושם הרצוי. העלות הממוצעת של מעצב היא בדרך כלל מחוץ להישג ידם של תקציבים קטנים של חברות חדשות.

יתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי

• עדכון הכרטיס בקלות 

הבעיה בכרטיסי הנייר היא שבכל פעם שאתה מעדכן מידע, אתה צריך לתכנן מחדש ולהדפיס מחדש את הכרטיסים. אבל זה לא הבעיה עם המקבילים הדיגיטליים. עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לעדכן את המידע באופן אוטומטי. אינך צריך להדפיס מחדש מערך כרטיסים חדש ואין צורך לעצב מחדש.

  • אפשריות רבות 

בכרטיס ביקור דיגיטלי ניתן להוסיף אפשרויות רבות לעיצוב ותוכן בלעדי לכרטיס  כמו : לקוחות ממליצים,שעות פעילות,סרטונים,גלריית תמונות,תחומי התמחות ועוד.

• ידידותי לסביבה

כרטיסי ביקור דיגיטליים מבטלים את הצורך בנייר. זה מסייע בשמירה על הסביבה ומניעת כריתת יערות.

• עלות משתלמת

הכרטיסים הדיגיטליים אינם דורשים מכם להשקיע כסף רב שלא כמו כרטיסי נייר על הדפסה ועיצוב. למעשה, עלות הדפסת כרטיסים על נייר גבוהה מאוד עבור עסקים קטנים רבים. אך הכרטיסים הדיגיטליים ניתנים במחירים משתלמים עם מגוון רחב של אפשרויות

מקודם בגוגל

כאשר אתם יוצרים כרטיס ביקור דיגיטלי העסק שלכם אוטומטית מקודם בגוגל וניתן למצוא אותו בחיפוש פשוט במנועי חיפוש

מאמרים ומדריכים נוספים