טיפים ליצירת סטורים מושלמים לאינסטגרם

איך לעצב ולפרסם סטורים מוצלחים באינסטגרם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מה זה סטורי באינסטגרם

סטוריז באינסטגרם מאפשרים לחשבונות אינסטגרם לפרסם תמונות וסרטונים שנעלמים לאחר 24 שעות. הפיצ’ר של הסטורים הושק באוגוסט 2016, וכעת למעלה מ- 500 מיליון אינסטגרמים משתמשים בסטורי מדי יום. אם חשבתם אי פעם להתנסות בסטורי כדי לשפר את חשבון האינסטגרם שלכם ולהגדיל עוקבים והשפעה הגעתם למקום הנכון רוצים ללמוד כיצד להשתמש בסטורים להגדלת ההשפעה שלכם באינסטגרם? במדריך זה,נעבור דרך הפרטים הקטנים מאיך להתחיל לעבוד ולפרסם את הסטורי הראשון שלך ועד אסטרטגיות מתקדמות ליצירת תוכן שיגרום לעסק שלך להתבלט באינסטגרם.

10 טיפים ושיטות לסטורי מוצלח באינסטגרם

בחרו בתאורה טבעית
כמו כל סרטון או צילום, תאורה יכולה להפוך או לשבור את האופי המקצועי של הסטורי באינסטגרם שלך. זה לא אומר שאתה צריך לצאת לקנות אורות מקצועיים ולהקים אולפן מקושט לחלוטין. למעשה, התאורה הטובה ביותר מגיעה בדרך כלל מאור טבעי. אור טבעי נוטה להיות מחמיא יותר לכל גווני העור ומאפשר להימנע מהצללים המוזרים. השעה הטובה ביותר ביום לקבל אור טבעי היא ממש לאחר הזריחה או שעה לפני השקיעה – הידועה גם כ”שעת הזהב “.
השתמש במצלמה האחורית של הטלפון שלך
אתה לא צריך לצלם עם מצלמה מקצועית באלפי שקלים כדי לקבל איכות מקצועית. בזכות הסמארטפונים תוכלו לצלם וידאו נהדר עם מה שכבר נמצא בידכם! לצילומי הווידאו הטובים ביותר מהטלפון שלך, וודא שאתה משתמש במצלמה המקומית שלך ולא בצילום דרך אינסטגרם בעת הצילום. לסרטונים שצולמו ישירות באינסטגרם יש רזולוציות נמוכות יותר ואפשרויות מוגבלות לעריכה ישירות באפליקציה.
סרטונים קצרים
כפי שאולי כבר ידעת, סטורים באינסטגרם מאפשרים לך רק לפרסם סרטונים באורך של עד 15 שניות, כך שתצטרך ללמוד לעבוד עם סרטונים קצרים. ניתן לצלם סרטונים אלה במצב דיוקן או במצב נוף מסורתי, אך בהתחשב בכך שמשתמשי אינסטגרם בדרך כלל גולשים בטלפונים שלהם אנכית, עדיף להיצמד לדיוקן. דרך אחת נהדרת להבטיח שתוכל להתאים את התוכן שלך כראוי לקטע של 15 שניות ולאפשר לסטורים להופיע היא להשתמש בתוכנת עריכה.
השתמש במיקומים ותיוגים מתאימים
שימוש ב- hashtags ומיקומים בסטורים ב Instagram שלך מאפשרים למשתמשים למצוא בקלות רבה יותר את התוכן שלך .אם אתה רוצה לחפש רעיונות hashtag, שקול לבצע חיפוש פשוט בפלטפורמה. התחל עם כמה מילים שהקהל שלך עשוי לחפש. משם תראה רשימה של תגי ה- hash הראשיים סביבו וכמה פוסטים שתויגו בהם.
עודדו מעורבות בסקרים
תכונה ייחודית נוספת כדי לגרום לאנשים רבים יותר לקיים אינטראקציה עם הסטורים באינסטגרם שלך היא סקרים. סקרים הם דרך נהדרת לא רק לגרום למשתמשים לעסוק בתוכן שלך, אלא גם דרך מצוינת לראות במה הקהל שלך מתעניין. שקול לשאול שאלות שיעזרו לך ליצור תוכן עתידי. זה אמור לעזור לראות מספרי מעורבות גדלים ככל שאתה מפרסם תוכן שהקהל שלך אמר לך שהוא מעוניין בו.
שימוש בתוכנות עריכה
עם מגבלת זמן כל כך נוקשה לסרטוני הסטוריז שלך ב- Instagram, עריכה יכולה להיות המפתח! למרבה המזל, יש הרבה אפשרויות בהישג ידך ואתה לא צריך להיות מקצוען כדי להשתמש בהן!
מוזיקה
יש כמה אפשרויות שונות להוסיף מוסיקה לסיפור האינסטגרם שלך. אם אתה מקליט סטורים ממש בפלטפורמה, כל שעליך לעשות הוא להשמיע מוזיקה באפליקציה אחרת בטלפון שלך. במילים אחרות, אם אתה כבר מפוצץ מוסיקה דרך Spotify בזמן שאתה מקליט וידאו, הוא ייכלל.
מאמרים ומדריכים נוספים