10 דרכים להגדיל עוקבים באינסטגרם

כיצד להשיג עוקבים באינסטגרם: מ -0 ל -20,000 עוקבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אינסטגרם עוזר לעסק שלך לגדול

כשאתה רק מתחיל עסק חדש אתה למכור ולקדם את המוצר שלך דרך אינסטגרם לאחר שתבנה את בסיס העוקבים שלך. אבל האמת, 10,000 העוקבים הראשונים שלך באינסטגרם הם הקשים ביותר להשגה . למה? איש אינו יודע מי אתה עדיין. אתה עדיין צריך להוכיח את עצמך כמותג משפיע ומצליח. אבל זה לא אומר שזה לא אפשרי. אם אתה עוקב אחר מדריך זה כיצד להשיג עוקבים באינסטגרם, אתה יכול לפגוע ב -10,000 עוקבי אינסטגרם תוך פחות מחצי שנה.

10 שיטות להגדיל עוקבים באינסטגרם

בקש מהלקוחות לשתף את תמונותיהם
הזדמנות נהדרת נוספת להרוויח כסף באינטרנט היא באמצעות אתר / חנות למסחר אלקטרוני. כאן אתה מוכר מוצרים פיזיים מהאתר שלך. הדרך הנפוצה ביותר (ונטולת הטרחה) לעשות זאת היא באמצעות דרופשיפינג שם אתה פשוט לוקח את ההזמנות באתר האינטרנט שלך וקונה את המוצר בזול מצד שלישי. הדבר העיקרי שתרצו לעשות הוא להתמקד בנישה ספציפית אחת ולהיות חנות מיוחדת שרק נותנת מענה לשוק הזה.
השג שותפות עם מותג אחר
אם אתה רק לומד כיצד להשיג עוקבים באינסטגרם, במקום לפרסם מחדש את התוכן של אנשים אחרים, מותגים אחרים פרסמו מחדש את אחת התמונות שלי לזכותי. מכיוון שלמותג יש כמעט 300 עוקבים, בסופו של דבר קיבלתי כמה עוקבים חדשים באינסטגרם מהקהל שלהם. לא הייתי צריך לעשות שום עבודה מקדימה מלבד לצלם את עצמי.
2. הגדירו את קהל היעד שלכם
  • בני כמה הם?
  • איפה הם גרים?
  • מה הם עושים בשביל בזמנם הפנוי?
  • מתי ואיך משתמשים באינסטגרם?
  • מהן נקודות הכאב והאתגרים שלהם?

תשובה לשאלות אלה תעזור לך ליצור את הסוג הנכון של תוכן אינסטגרם בכדי למצוא  את עוקבי אינסטגרם הנכונים לעסק שלכם

פרסמו תוכן מעניין
תוכן נהדר גורם לאנשים לחבב את הפוסטים שלך, להגיב עליהם ולשתף אותם. מעורבות זו מעניקה לך דחיפה של אלגוריתמים באינסטגרם ומסייעת לך להגיע לעוקבים יותר ועוקבים חדשים. כל מה שתפרסם חייב להיות מעניין ומיועד לקהל היעד שלך
עקוב אחר משתמשים רלוונטיים אחרים
כשאתה עוקב אחר משתמש באינסטגרם יש סיכוי טוב שהוא יבדוק את העדכון שלך. אם הוא מלא בתוכן משכנע הרלוונטי לתחומי העניין שלהם, סביר להניח שהם יעקבו אחריכם בחזרה
תייג משתמשים רלוונטיים
אתה יכול לתייג משתמשי אינסטגרם המופיעים בתמונות שלך באמצעות @ -mention בכיתוב שלך או באמצעות פונקציונליות התיוג של Instagram. כך או כך, הם יקבלו התראה כשתעשה זאת. תיוג של מישהו מעודד אותו לעסוק בפוסט ולשתף אותו עם הדברים הבאים שלו.
השתמש במיקום בתמונות
ראה מה קורה באזור ספציפי (נניח, השכונה שלך, עיר שאליה אתה מכוון במודעות, או אפילו אירוע במיקום מסוים) על ידי מעבר לדף החיפוש ובחירת מקומות. לאחר מכן הקלד את שם המקום כדי לראות את כל הפוסטים עם תיוג גיאוגרפי עבור אותו מיקום.
הסר תמונות מתויגות לא רצויות שלך מהפרופיל שלך.
אם אתה רק רוצה להציג את התוכן הטוב ביותר שנוצר על ידי המשתמש שלך או על המותג שלך בפרופיל האינסטגרם שלך, אתה יכול. כעת, אינך יכול להסיר את התמונות המתויגות מהאתר לחלוטין, על ידי בחירה ב “ערוך תגיות”, בחירת התמונות שברצונך להסיר ובחירה ב”הסתר מהפרופיל “(יתכן שתצטרך לאשר). זה עושה את העבודה.
התחל להיות יצירתי באמצעות האשטגים
כשמדובר ברעיונות להאשטגים באינסטגרם , היה מצחיק, אירוני או ויצירתי – פשוט אל תהיה משעמם.
מאמרים ומדריכים נוספים