11 יתרונות בכרטיס ביקור דיגיטלי

יתרונות של כרטיס ביקור דיגטלי על אתר עסקי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
כל עסק שמכבד את עצמו ורוצה להגדיל את המכירות ואת קהל הלקוחות שלו יודע שהוא חייב נוכחות באינטרנט. כרטיס הביקור דיגיטלי שאנו מציעים יכול להיות אופציה מעולה לבעלי עסקים,יזמים,עורכי דין רופאים,בעלי מקצועות חופשיים וחברות גדולות שרוצות להגדיל את הנוכחות ברשת.

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי ?

זהו בעצם אתר מיניסייט קטן לעסק שלכם המותאם לכל הדפדפנים ולמכשירים ומציג בצורה פשוטה וידידותית למשתמש פרטים לגבי העסק שלכם כמו : בעל העסק,שעות פעילות,כפתורים לשיחה טלפון,לוואטסאפ,לרשתות חברתיות כמו פייסבוק אינסטגרם ועוד.בנוסף כרטיס ביקור מציג את כתובת העסק וכפתור ניווט שמקושר לוייז.
ניתן להוסיף לכרטיס שלכם עוד פיצ’רים רבים ומורכבים מוזמנים להיכנס לעמוד הפיצ’רים שלנו למידע נוסף.

מה היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי ?

1)מחיר

מחיר הקמה של אתר עסקי יכול להגיע לאלפי שקלים כיוון שהוא כולל :הקמת האתר ,איפיון,עיצוב,תחזוק שוטף,דומיין,קניית שרת אחסון ועוד הוצאות נלוות אחרות שמיקרות את ההקמה והבנייה של אתר מקצועי לעסק שלכם.לעומת זאת המחיר של כרטיס ביקור דיגיטלי נמוך משמעותית מאתר עסקי וכל בעל עסק או בעל חברה עם מספר רב עובדים יכול להקים כרטיס במחיר שמשתלם לו ויתן לו תמורה מעולה למחיר.

2)זמן הקמה

מניסיון שלנו בבניית אתרים לעסקים,בדר”כ פרויקטים כאלו נמשכים לאורך תקופה ארוכה ויכולים לעבור מספר חודשים עד שלעסק שלכם יהיה אתר מקצועי שבנוי עד הסוף.לרוב זה קורה בגלל שבניית אתר מקצועי דורש שלבים רבים ושיתוף פעולה נרחב מצד הלקוח.לעומת זאת בכרטיס ביקור דיגיטלי אתם רק צריכים לשלוח לנו את הפרטים שלכם ולבחור את הטמפלט שאותו אהבתם ואנחנו נדאג שתוך יום עסקים בודד יהיה לכם כבר כרטיס ביקור מקצועי שתוכלו לשלוח ללקוחות שלכם.

3)פשוט קל ונגיש

בעידן שבו אנחנו מוצפים בתוכן רב כל יום ויכולת הריכוז שלנו מאבדת פרופורציה.חשוב לדעת למקד את הלקוחות שלכם לפרטים החשובים ביותר בעסק שלכם.אנחנו נדאג שבכרטיס ביקור שלכם ,כל הפרטים הרלוונטים ללקוחות שלכם יהיו מוצגים בצורה פשוטה וברורה .הם יוכלו ליצור איתכם קשר בלחיצת כפתור,למצוא את המידע הכי קריטי של העסק שלכם : תחומי פעילות,שעות פעילות,תיק עובודת וכו’.

4)הפתרון המושלם לכנסים ואירועים עסקיים
כרטיס ביקור דיגיטלי זה הדרך הכי טובה לשמור על קשר עם לקוחות פוטנציאלים בכנסים ואירועים עסקיים .נניח ואתם פוגשים לקוח פוטנצאילי ואתם מנהלים שיחה ורוצים לשמור על קשר אתם יכולים לשלוח לאותו לקוח את הכרטיס שלכם ויהיו בו כל הפרטים בצורה הכי פשוטה ונגישה אשר אותו לקוח זקוק כדי להזכר בכם,בעסק שלכם ביתרונות שלכם וכמובן יהיה לו את כל הדרכים ליצור איתכם קשר בלחיצת כפתור.

5)האפליקציה שלנו שתעזור לכם לשלוח את הכרטיס ללקוחות שלכם

האפליקציה הייחודית שפיתחנו תאפשר לכם לשלוח את הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם לכל אנשי הקשר בטלפון שלכם בלחיצת כפתור,בנוסף ישנה אופציה בתום כל שיחת טלפון לשלוח את הכרטיס הביקור בצורה אוטומטית לכל הלקוחות שלכם.

6)ניווט מהיר לעסק שלכם

אתם לא צריכים יותר להתעסק בלהסביר היכן העסק שלכם ממוקם או להתחיל לבזבז את הזמן שלכם בלכוון את הלקוחות שלכם באיזה כביש הכי כדאי להם ליסוע. בכל כרטיס יש כפתור ניווט שלחיצה עליו תפתח את אפליקציית הניווט וויז ותאפשר ללקוחות שלכם לנווט אליכם בקלות.בנוסף ניתן להוסיף מפות של גוגל ומפות ניווט נוספות.

7)ניתן לשמור את הטלפון שלכם בקלות באנשי הקשר

בכל כרטיס ביקור דיגיטלי ישנו כפתור שיאפשר ללקוחות שלכם לשמור את המספר טלפון שלכם באנשי הקשר שלהם.

 

8)שיתוף ברשתות חברתיות בלחיצת כפתור

הכרטיס שלכם ניתן לשיתוף ברשתות החברתיות ובמייל המובילות : פייסבוק,וואטסאפ,אינסטגרם ועוד, בלחיצת כפתור.

9)שמירת הכרטיס הדיגיטלי בטלפון

ניתן לשמור את הכרטיס הדיגיטלי בדף הבית בטלפון שלכם ולהראות בלחיצת כפתור באמצע פגישה עם לקוחות שלכם מבלי להסתבך.הכנסו למדריך שהכנו שמסביר כיצד ניתן לשמור את הכרטיס ביקור דף הבית של הטלפון שלכם בקלות

10)פרטים ניתנים לשינוי בקלות לעומת כרטיס פיזי

לעומת כרטיס ביקור פיזי אשר מודפס במספר רב של עותקים וכל שינוי קטן בו דורש הדפסה מחדש.
כרטיס הביקור הדיגטלי ניתן לשינוי בקלות ,עברתם לכתובת חדשה? החלפתם טלפון ? צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לשנות הפרטים שלכם בהקדם האפשרי.

11)ידידותי לסביבה
מפחית את השימוש בכרטיסים מנייר ובכך עוזר לשמירת הסביבה .

מאמרים ומדריכים נוספים