הישראלים עם הכי הרבה עוקבים באינסטגרם

הישראלים עם הכי הרבה עוקבים באינסטגרם 2019

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כיום אינסטגרם היא הרשת החברתית ה2 בגודלה עם יותר ממיליארד משתמשים פעילים. לכל עסק היום חשוב להיות במדיה החברתית כדי להגדיל את השפעת המותג שלו,להגיע לקהלים חדשים ולהגדיל מכירות.

הכנו לכם רשימה שם 10 הישראליים המובילים  באינסטגרם שיודעים איך לתחזק את המותג שלהם באינסטגרם ואיך להגדיל את קהל הלקוחות שלהם בעזרתו.

אם גם אתם רוצים לקחת את עסק שלכם שלב אחד קדימה ולמתג אותו אנחנו כאן בשבילכם,הקימו עוד היום כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם ותגדילו את כמות הלקוחות והמכירות שלכם במהירות

מי הישראלים שכבשו את האינסטגרם לשנת 2019 ?

View this post on Instagram

Do you see what u see? 🌾

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

View this post on Instagram

@errocafashion 🖤

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

View this post on Instagram

#HOLAMAMACITA 🌸

A post shared by ANNA ZAK (@annazak12) on

View this post on Instagram

💙

A post shared by MARIA DOMARK (@maria_domark) on

View this post on Instagram

אני אפילו לא יכול לתאר לכם את ההתרגשות שעוטפת אותי עכשיו.אז אחרי 8 פעמים זמר השנה בעשור הנוכחי (13 במצטבר) ותואר זמר העשור החולף שוב זמר העשור. אני רוצה להודות לכל הכותבים,המלחינים,המעבדים,עורכי ושדרני הרדיו, הלהקה שלי,זמרות הליווי שלי,רני רהב יחסי ציבור וכמובן למוראל המדהימה.תאורנים,סאונדמנים, עובדי הבמה,צוות שגיא ,מנהל הבמה שלי דדי האהוב, גל לוגסי יד ימיני , בני פרץ המנהל האישי שלי, אודי ורויטל היקרים וצוות המשרד של ליאם הפקות. ליאת אשורי,אביבית מוגרבי,הצלמים שמלווים אותי בכל ההופעות, אימי רונית, אחותי מיה, ילדיי האהובים ליאם,אלין ויאן,דניאל ארוסתי וכמובן לכם קהל אהוב ויקר שלי שהפרס הזה הוא שלכם בדיוק כמו שהוא שלי. תודה לכם על עשור מלא בריגושים, בשמחה ובאהבה גדולה והדדית בין זמר לקהל שלו שכבר מזמן נחשב משפחה. מאחל לכולכם שנה טובה ומבורכת ושהעשור הבא יביא עלינו רק בשורות טובות ומשמחות וכמובן מוזיקה טובה. אוהב את כולכם מעומק ליבי. תודה!

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

כתבות ומאמרים נוספים